O firmie Conweld


Firma Conweld powstała na początku 2008 roku. Jednym z głównych obszarów działalności jest przemysł samochodowy ze szczególnym uwzględnieniem procesów zgrzewania. Jesteśmy między innymi dostawcą elementów wykonanych z miedzi oraz aluminium do zakładów motoryzacyjnych w Niemczech. W chwili obecnej zakres naszej działalności poszerzyliśmy o zagadnienia związane z natryskiem proszków metalicznych metodą Cold Spray (zwaną również GDS – Gas Dynamic Spraying).

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Dymet, producenta urządzeń do gazodynamicznej metalizacji powierzchni na terenie Polski. Celem zapewnienia wysokiej jakości powłok technologia Dymet wykorzystuje zoptymalizowane pod względem składu mieszanki proszków, których zastosowanie w procesie zapewnia osiągniecie wymaganego współczynnika osadzania, przyczepności powłoki oraz jej gęstości. W ramach prowadzonej działalności jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dostawę kompletnego urządzenia do natrysku jak również świadczyć usługi w ramach nakładania powłok metalicznych.

W chwili obecnej współpracujemy z takimi firmami jak Dengensha Europe – światowym liderem w produkcji podajników nakrętek oraz kołków, Centerline – producentem i dostawcą zgrzewarek stacjonarnych oraz zrobotyzowanych, Amsterdam Technology – producentem zaawansowanego skanera ultradźwiękowego do nieniszczącej kontroli połączeń zgrzewanych.


statystyka